Site Inactive
1
Membership
Site Contributions
1

About Clavicula Nox
Clavicula Nox, Siege of Orgrimmar raidi ile birlikte kurulan bir PvE guildidir. Çizgimizi bozmadan progressimizi ilerletebilecek yeni raider arayışımız devam etmekte, öncelikle ihtiyacımız olan classları sitemizden ve/veya WoWprogress'den takip edebilirsiniz.Guild hakkında bilgi almak için oyun içi officerlarımıza ulaşabilirsiniz. Listede belirtilen classlar haricinde her zaman kendine güven kaliteli oyuncuları bekleriz.

Raid Günleri

Çarşamba - 20.45 - 00.30
Perşembe - 20.45 - 00.30
Pazar - 20.45 - 00.30
Salı - 20.45 - 00.30

Özel günlerde ve durumlarda esneklik gösterdiğimiz durumlar olabiliyor ancak raiderlarımızdan %100e yakın katılım bekliyoruz, guild bankamızdan flask ve food takviyesi yaptığımız gibi , guild repairları da guildimizin zenginlerinden sömürüyoruz.

Post new topic   Reply to topic    Nox Gaming Forum Index -> Başvurular
View previous topic :: View next topic  
mattara12

Send private message
Reply with quote

re: App: mattara12

1
The application submitted by mattara12 is as follows:

Quote:
Kişisel bilgileriniz: İsim , yaş , şehir , meslek..:
Mert

İrtibat bilgileri : E-mail , realid, vs..:
mertcerit1@gmail.com

WoW bilgileriniz: karakter adı, class , armory linki , varsa alt karakter bilgilerinizi de aynı şekilde yazınız.(lütfen armory için MS'niz ile logout olun):
Mattara, Warlock, http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Mattara/simple

Başvurduğunuz class'ın bütün speclerini etkili bir şekilde oynayabilir misiniz ?:
evet

Raidlerde Class, ve Speccinizin rolünü detaylı bir şekilde açıklayınız ? (Örn. Bir warlock olarak raid esnasında görevleriniz, sizden beklenebilecekler vs.):
Gorefiend'da ilüzyonlarda görev aldım, Socrethar'da Ghost'ların kesiminde sorumluyum

Geçmiş raid tecrübelerinizden bahsediniz (Vanilla - TBC - Wotlk vs):
Mop zamanı soo'da wod prepatch öncesine kadar 13/14 10 man, 11/14 25 man heroic tecrübesi yaşadım

Önceki guildlerinizden ve ayrılma sebeplerinizden bahsediniz. Bu guildlerden hakkınızda bilgi alabileceğimiz kişilerin ismini veriniz.:
yaklaşık 3 yıldır bir fiil aile gibi gördüğüm guildden artık hardcore olarak farklı guildlere gitmem gerektiğini hissederek çıktım

Güncel combat loglarınızı paylaşınız (DMG meter benzeri screenshotlar geçerli olmayacaktır.):
https://www.warcraftlogs.com/rankings/character/617830/latest

Class rotasyonunu ve neden kullandığınızı açıklayınız.:
Destro'da başlangıçta prepot incinerate yada chaos bolt ile başlıyorum aoe fight'larda ember biriktirip aoe chaos bolt salıyorum genelde ember biriktirmek yüksek mastery içeriği ile kolay olunca rahat oluyor

Oyun içi arayüzünüzü , keybind ve addonlarınızı görebileceğimiz şekilde paylaşınız.:
http://i.hizliresim.com/GobQrv.jpg

Bilgisayarınızın donanım ve yazılım bilgilerini veriniz.:
amd fx-6300 işlemci amd anakart, 8 gb ram,amd hd 6670 ekran kartı

Kulaklık ve mikrofona sahip misiniz ? Raid esnasında konuşabilir misiniz ?:
evet

Setup gereği yedek beklemeniz istenirse ne düşünürsünüz ?:
beklemek çok bekletilmeyi sevmiyorum 2 boss sonra gel yada bugün raide giremeyebilirsin denirse daha rahat hissedebilirim

Progress döneminde ekstra raid günleri ve uzayan raid saatleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?:
sadece progress zamanları olacaksa sorun değil

Düzenli raid yapmanızı engelleyebiledek durumlarınız varsa açıklayınız.:
aile ve iş durumum dışında yok

Herhangi bir sebepten dolayı yakın bir tarihte oyunu bırakma/ara verme olasılığınız varmı ? (iş, okul , askerlik vs.):
Mayıs ayına kadar yok mayıs ayında askere gitme durumum var

Neden Clavicula Nox'a katılmak istiyorsunuz ?:
yaklaşık bir kaç aydır takip ettiğim ender guildlerden birisi burada daha rahat hissedeceğimi düşünüyorum

Clavicula Nox'da size referans olabilecek tanıdığınız var mı ?:
hayır

Kendinizden bahsediniz ve varsa eklemek istediklerinizi ekleyiniz.:
son olarak sakin bir raid yapma hevesindeyim görev adamıyım dps den çok verilen görevi yerine getirmeyi seven bir insanım

Guild olarak başka bir class'a rerollemenizi istersek ne düşünürsünüz?:
hala legionda oynamayı düşündüğüm daha düşük level'de priest'im duruyor healr olarak onunlada oynamak isterim

Jahrkul-Eru
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: DECLINED - App: mattara12 - by Jahrkul

0

selamlar oyun içi jahrkul ile iletişime geçebilirmisin ben göremedim online realid eru#2602

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Nox Gaming Forum Index -> Başvurular All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Who's Online
Server Status
Spread the Word
1